آستان مقدس امامزاده جعفر
پيامبر صلى‏ الله ‏عليه‏ و‏ آله: کار کردن برای کسب روزی حلال بر هر زن و مرد مسلمان واجب است. امام علی علیه السلام:  از غفلت برای آدمی همین بس که همتش را در آنچه به کارش نمی آید، صرف کند. امام حسین علیه السلام: اگر دین ندارید آزاده باشید. پيامبر صلى‏ الله ‏عليه‏ و‏ آله: عبادت ده جز است که نه جز آن در کار و تلاش برای به دست آوردن روزی حلال است. امام علی علیه السلام: ارزش انسان به همت اوست ، نه به ثروت او امام محمد باقر علیه السلام: از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز ، زیرا که این دو کلید هر بدی می باشند. امام جعفر صادق علیه السلام: هر کس دنبال تجارت رود از مردم بی نیاز می شود.
تاریخ امروز: 2 اسفند 1402
jafaribnalreza.com

انتشار فراخوان سومین جایزه ادبی مادرانه

دبیرخانه سومین جایزه ادبی مادرانه با انتشار فراخوانی، از همه علاقمندان، فعالان و هنرمندان عرصه شعر و ادبیات دعوت کرد آثار خود را برای این جایزه سراسری ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی آستان مقدس امامزاده جعفر ابن الرضا(علیه‌السلام)، سومین جایزه ادبی مادرانه در سال جاری با نام حضرت شهربانو، مادر بزرگوار امام سجاد (علیه‌السلام) مزین شده و هنرمندان و شاعرانی که در حوزه شعر و ادبیات فعالیت دارند می‌توانند آثار و اشعار خود را به دبیرخانه این جایزه ادبی ارسال کنند.این جایزه ادبی از شاعران سراسر ایران دعوت کرده است آثار خود را در یکی از قالب‌های شعری با موضوعات «تاثیر تبار و خاندان نیک در به وجود آمدن فرزندان پاک»، «تاثیر پاکدامنی و نجابت در پرورش نسل‌های آینده»، «نقش معرفتی مادران بصیر در پرورش نسلی امام شناس و حقیقت باور»، «حضرت شهربانو از ایران تا خانه عصمت و طهارت» و «حضرت شهربانو از بهشت ایران تا همسری سید جوانان اهل بهشت» به دبیرخانه ارسال کنند.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سومین جایزه ادبی مادرانه 13 بهمن‌ماه 1402 تعیین شده و مراسم اختتامیه نیز همزمان با ایام شعبانیه و در روز ولادت حضرت علی بن الحسین زین العابدین (علیه‌السلام) برگزار می‌شود و هنرمندان و آثار برگزیده، با اهدای جوایز نفیس مورد تقدیر و تجلیل قرار خواهند گرفت.علاقمندان به حضور در این جایزه ادبی می‌توانند آثار خود را به صورت اینترنتی و به نشانی  jafaribnalreza.com/madaraneh ارسال کنند.

همچنین شماره تلفن ۰۳۱۳۵۲۷۹۲۶۲-۶۷ با داخلی‌های 100 و 101 به صورت روزانه از ساعت 8 تا 11 صبح آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی هنرمندان ارجمند خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *